Jak dobrać rozmiar legginsów?

Jeśli wahasz sie z zakupem legginsów bezszwowych, gdyż nie wiesz jaki rozmiar będzie dla Ciebie odpowiedni – dobrze trafiłaś! Postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości, bo w rzeczywistości problem ten, mimo że bardzo często spotykany, jest bardzo łatwy w rozwiązaniu.

Otóż legginsy sportowe produkowane przez nas są stworzone z bardzo, ale to bardzo rozciągliwego materiału. Sprawia to, że ten sam rozmiar będzie pasował na osoby o bardzo różnym wzroście czy budowie ciała. Nie jest więc tyle ważne dopasowanie odpowiedniego rozmiaru dla Twojej sylwetki, ale raczej odpowiedź na pytanie w jakim rozmiarze zwykle lepiej się czujesz. Czy wolisz legginsy które mocno opinają Twoją skórę, czy rączek luźno ja dotykają? Czy wolisz legginsy które mocno i dobrze przytrzymują miejsca nad którymi jeszcze musisz popracować, takie jak okolice brzucha, czy tez masz wyraźny 6-pak i nie jest to konieczne? Czy legginsy z wysokim stanem bardzo Ci odpowiadają czy wolisz coś bardziej luźnego i odkrywającego brzuch?

Tak jak każdy inny rodzaj odzieży która jest bardzo przywierająca do ciała, dobór właściwego rozmiaru legginsów to bardzo indywidualna sprawa i nie ma tutaj jednej prostej reguły która sprawdziła by się tak samo dobrze u każdej kobiety. Każda z Pań musi trochę sama poeksperymentować i poczuć, w jakim rozmiarze czuje się najbardziej komfortowo z własnym ciałem.

Podsumowywując – temat ten nie jest tak skomplikowany jak się na pierwszy rzut oka wydaje, gdyż dzięki rozciągliwości tkaniny z której wykonujemy nasze legginsy, dobranie odpowiedniego rozmiaru jest łatwiejsze niż myślisz. Jeśli mimo to nie wiesz jak dobrać rozmiar legginsów, pamiętaj, że przysługuje Ci okres w którym możesz bez problemu zwrócić zakupiony towar jeśli Ci on nie odpowiada i wymienić go na bardziej odpowiedni.

Jeśli pomimo tego nadal masz wątpliwości jak dobrać rozmiar legginsów, zawsze możesz się z nami skontaktować, podpowiedzieć nam jakie masz wymiary i typ sylwetki – wtedy pomożemy Ci dobrać odpowiedni rozmiar legginsów dla Ciebie.